HONG BAO WUSHU
BLOG

První soutěž po koronaviru – Juniorská liga wushu 2020

První soutěž juniorská liga wushu, která proběhla tento víkend ve Zbraslavicich po období coronaviru, dopadla na výbornou. Krátká, ale intenzivní příprava se pozitivně projevila na výsledcích našeho teamu. Team ve složení Nikola Honzátková, Jakub Kvasnica, Vilém Čermák a Filip Gregor předvedli skvělé výkony a vybojovali dvě zlaté, dvě stříbrné a dvě bronzové medaile. Skvělá práce celého teamu. Budeme pracovat i o prázdninách a připravovat se na nabitý podzim. Máme se na co těšit. Díky všem a jedeme dál. Shifu

 

6. Národní pohár Moravy

V pořadí již 6. Národní pohár Moravy byl právě slavnostně zahájen.
Kdo jste tu a námi?  Hodně štěstí všem!  Team Hong Bao wushu Brandýs bojuje o medaile ve složení Nikola, Leontynka, David a Kuba. Držte nám palce.

Vánoční exhibice

Před Vánocemi jsme doladili formu, abychom všem rodičům ukázali, že makáme. Dětské oddíly předvedly, co se na tréninzích naučily. Byl to večer plný motivace dále pracovat a připravovat se na jarní soutěže.

Mistrovství ČR wushu/kungfu 2019

MČR Wushu/kungfu 2019 v nádherné pražské sportovní hale Královka zakončilo naší letošní soutěžní sezónu našeho brandyskeho klubu Hong Bao Wushu. Výsledkem náročné přípravy byly výsledky v podobě cenných kovů i velmi dobrých umístění a výkonů těsně pod stupni vítězů našich svěřenců. Všichni byli skvělí a týmová spolupráce byla na jedničku. V úvodu bych chtěl také vyzvednou výborný výkon Ondry Rychtaříka v zápase, který jej však stál zranění kolena, kvůli kterému nemohl dále pokračovat. Moc mě to mrzí Ondro, jsi borec a nechal si tam srdce. Výsledky jednotlivě: Dominik Taraba 1x zlato formy beze zbraně, 1x stříbro dlouhá zbraň, 1x bronz krátká zbraň, Nikola Honzatková 1x zlato formy beze zbraně a 1x zlato krátká zbraň, Leontynka Phuong Linh Le Bui 1x zlato formy krátká zbraň, 1x stříbro formy dlouhá zbraň, David Bui Duc Manh, Jan Václav Krouzecky 1x bronz formy beze zbraně, těsně za stupni vítězů v těžké konkurenci s výbornými výkony Adam Heglas, Jakub Kvasnica, Vilém Čermák, a v zápasech činskem boxu sanda Dominik Taraba 1x zlato v light kontakt – 45Kg, Lukáš Bach 2x stříbro ve full i light kontaktu – 85kg (a že těch zápasů šel fakt hodně asi 6!!), Tomáš Humplik 1x bronz light kontakt – 70 kg, 1x bronz formy beze zbraně. Velké poděkování rodičům, hlavně Petře Tarabové za asistenci u zraněného Ondry, ale i ostatním rodičům a kamarádům (hlavně Jonášovi 👍😁), kteří nás doprovázeli a fandili. Velké díky trenérům našeho klubu Dušanovi Honzátkovi, Michalovi Šťastnému, Janě Kokešové a Berenice Pilařové za přípravu soutěžících a super spolupráci, Michalovi také za výkon rozhodčího v zápasech. Jste super tým a rád s vámi pracuji. Díky. Vláďa (shifu)

Juniorská liga v Brně 2019

Děkuji celému teamu Hong Bao Wushu Brandýs nad Labem za účast a výsledky na Juniorské lize wushu v Brně. Všichni jste se snažili a něco (medaile) nám tam nakonec spadlo, ale hlavně jste super team a je s vámi sranda. Takže Nikola Honzátková 1 stříbrná a 2 bronzové, Dominik Taraba 1 stříbrná, David Bui Duc Manh 1 stříbrná, Jakub Kvasnica 1 bronzová a Leontýnka Le Bui Linh těsně 4 místo. Díky a jdeme se připravovat na MČR wushu za 3 týdny.

Soutěžíme v Německu

V sobotu 12.10. jsme se zúčastnili 19. ročníku International Kuoshu cup v německém Neu Ulmu. Naše mise byla úspěšná a všichni soutěžící bojovali jako lvi. Výsledkem Nikola Honzátková 3 zlaté medaile z taolu tradiční formy beze zbraně, dlouhá a krátká zbraň, Dominik Taraba 1 zlatá ze zápasu light kontakt sanda – 45kg a stříbrná formy dlouhá zbraň, a Lukáš Bach vybojoval 3. místo, tedy bronz ve full kontakt sanda – 85kg. Všem velká gratulace a díky. Díky taky Dušanovi Honzátkovi za asistenci a coaching na výjezdu. Myslím, že jsme si to užili.